جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران

جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران

فراخوان چهل و یکمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است. مهلت ارسال آثار تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ اعلام شده است. برای شرکت در این فراخوان آماده اید؟

 

جایزه کتاب سال چیست؟

جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران به منظور شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر، کمک به ارتقاء سطح دانش و فرهنگ مکتوب در جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی و حمایت از نویسندگان متعهد و متخصص در بهمن‌ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

 

نحوه ارسال آثار

دبیرخانه جایزه کتاب سال از ناشران، پژوهشگران، محققان، نویسندگان، مترجمان و ویراستاران دعوت می‌کند تا با ثبت نام در وبسایت ketabsal.ketab.ir کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه جایزه کتاب سال ارسال کنند. کتاب‌های ارسالی باید دارای برگه اعلام وصول باشند و برای اولین بار در سال ۱۴۰۱ منتشر شده باشند.

 

مهلت ارسال آثار

متقاضیان می‌توانند تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ آثار خود را به آدرس زیر ارسال کنند.

 

شرایط عمومی آثار

همچنین، کتاب‌های ارسالی نباید درسی باشند و نباید عکس‌برداری شده باشند. کتاب‌های داستان کوتاه، داستان طولانی و رمان بزرگسال، پژوهش و نقد ادبی (تألیف)، مستندسازی، شعر بزرگسال و شعر کودکان و نوجوانان به دلیل تداخل با جوایز دیگر در جایزه کتاب سال داوری و بررسی نخواهند شد.

براساس این فراخوان، فقط کتاب‌هایی در جایزه کتاب سال داوری و ارزیابی می‌شوند که نویسنده یا ناشر، فرم ثبت‌نام را در وبسایت این جایزه تکمیل کرده و همراه با دو نسخه از کتاب به دبیرخانه ارسال کند.

 

چاپ و نشر سریع و با کیفیت کتاب

انتشارات بنیان بیان با ارائه خدمات با کیفیت چاپ و نشر به شما در رسیدن به شانس پذیرش کتاب تان در جشنواره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران کمک می کند.

 

زمان اعلام نتایج ارزیابی آثار

نتایج ارزیابی کتاب ها توسط داوران در هر بخش تخصصی بهمن ماه 1402 اعلام خواهد شد.

 

آدرس و تلفن دبیرخانه جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۶۳۶۳ داخلی ۲۷۱ تا ۲۷۸ تماس بگیرید.
آدرس: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه‌نصیر، شماره ۲، طبقه اول، دبیرخانه جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران (کدپستی ۱۳۱۵۷۵۳۷۱۵)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *