در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

طراحی جلد کتاب

350,000 تومان2,500,000 تومان

جلد کتاب را می‌توان اولین و اساسی‌ترین بخشی دانست که مخاطبان در نگاه اول متوجه آن می‌شوند. ساده‌انگاری است که تصور کنیم جلد کتاب برای محافظت از کتاب به وجود آمده است هرچند چنین تصوری نیز اشتباه نیست. جلد کتاب علاوه‌بر اینکه پوششی حمایتی و محافظتی برای کتاب درست می‌کند می‌تواند کاربردهای بسیار دیگری نیز داشته باشد. جلد کتاب موجودیت کتاب را در میان سایر کتاب‌ها به مخاطبین اعلام می‌دارد. جلد هویت خاص یک کتاب را معرفی می‌کند و آن را از سایرین متمایز می‌سازد. جلد می‌تواند نشانگر ذوق و قریحه و سلیقه طراح را نشان دهد؛ می‌تواند در صورتی که حرفه‌ای طراحی شده باشد توجه و نظر خریدار را سریعاً به خود جلب کند؛ همچنین در ایجاد تصویر ذهنی پایدار و قوی در ذهن خواننده بسیار مؤثر است.

روی جلد‌ باید‌ بتواند‌ تعریفی‌ درست‌ از‌ شخصیت‌ و‌ محتوای‌ کتاب‌ به‌ خواننده‌ بدهد‌ و‌ او‌ را‌ برای‌ خریدن‌ ترغیب‌ کند.‌ هر جلدی که جذاب‌تر و زیباتر باشد، مخاطبان بیشتری را به سمت خود جلب می‌کند و در مقابل جلدهایی با تصاویر خنثی و نازیبا عموماً با بی‌میلی مشتریان روبه‌رو می‌شوند. کتاب‌هایی که پشت ویترین کتابفروشی‌ها قرار دارند، فارغ از نام نویسنده، شاعر یا مترجم که می‌توانند در فروش کتاب نقش به‌سزایی داشته باشند برای معرفی به مخاطب نیازمند پیش‌بینی امکانات بصری و تبلیغاتی خوب و مناسب هستند. در این میان برخی ناشران با وجود امکانات گسترده طراحی، به طرحی ساده بسنده و کتاب خود را روانه بازار می‌کنند اما ناشرانی هم هستند که همزمان با نخستین مراحل تولید یک کتاب، به طرح جلد آن اثر هم فکر می‌کنند، تا کتابی فاخر و ارزشمند به کتابفروشی‌ها برسانند.

امروزه، با پیشرفت علم و تکنولوژی و فن‌آوری کاغذ و مقواسازی و نیز به دلیل کثرت آدم‌ها و مصرف زیاد کتاب، صحافی شکلی اجمالی و ساده به خود گرفته و جلد اکثر کتاب‌ها از یک لایه مقوا به نام شومیز تشکیل می‌شود. البته پیشرفت و امکانات وسیع چاپ باعث شده تا از طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت بر روی جلد کتاب استفاده شود. از آنجا که نام و عنوان هر کتابی بر روی جلد آن چاپ می‌شود و اغلب طراحان کوشش دارند تا محتوای کتاب را نیز در قالب طرح و تصویر و یا آرایش‌های ویژه در روی جلد کتاب منعکس کنند و خواست و نیاز و روحیه مخاطب را نیز در نظر بگیرند‌ طرح روی جلد کتاب‌های امروزی دارای تنوع بیشتری نسبت به گذشته است. این تنوع در عین حال شامل جنس جلد کتاب‌ها نیز می‌شود.

صفحه آرایی کتاب

3,500 تومان19,500 تومان

صفحه آرایی کتاب

بسیاری از دانشجویان و مولفین مختلف به صفحه آرایی کتاب فوری نیاز دارند. تا بتوانند با ارتباط گرفتن با آن ها خیلی زود اصول و قوانین صفحه آرایی کتاب ها و پایان نامه و نشریه های خود را رعایت نموده و طراحی روی جلد آن ها را نیز متناسب با نوع کتاب مورد نظر انتخاب نمایند تا زودتر از آنچه تصور می کردند؛ کتاب خود را به مرحله چاپ رسانند. صفحه آرایی کتاب فوری یکی از خدماتی است که بنیان بیان می تواند آن را به شما ارائه کند. به این صورت که شما می توانید سفارش های خود را در این موسسه ثبت نمایید و درخواست خود را به صورت فوری درج نمایید تا در کمترین زمان ممکن به سفارش شما رسیدگی شده و شما را از خدمات شایان توجه خود بهره مند سازد. به طور کلی خدمات شایان توجهی در این خصوص آن هم به صورت فوری و اینترنتی به شما ارائه می سازند که در صورت لزوم شما می توانید با ارتباط گرفتن با این موسسه از این خدمات نهایت بهره را ببرید. ضمن اینکه خدمات این موسسه تنها به صفحه آرایی ختم نمی شود.

ویراستاری کتاب

1,500 تومان9,500 تومان

سرویس ویراستاری تخصصی کتاب در بنیان بیان با بیش از 12 سال تجربه ارزنده و بهره‌گیری از ویراستاران متخصص و با تجربه در تمام رشته‌ها و حوزه‌ها، آماده است تا انواع کتب علمی و دانشگاهی، رمان، کتاب‌های داستان و ... را با بهترین کیفیت و زمان‌بندی دلخواه شما به صورت تضمینی و با ارائه گواهی تضمین کیفیت ویراستاری کند.

قیمت ویرایش تخصصی کتاب چگونه محاسبه می‌شود؟

یک سری پارامترها ازجمله: تعداد کلمات، حوزه تخصص، زمان‌بندی و تخفیفات در محاسبه قیمت ویرایش دخیل هستند. در ادامه به توضیح هر کدام می‌پردازیم.

بر اساس تعداد کلمات

تعداد کلمات مهم‌ترین عامل در محاسبه قیمت در ویرایش تخصصی است که به دو صورت واردکردن تعداد کلمات و از طریق بارگذاری فایل، قیمت ویرایش محاسبه می‌شود.

بر اساس حوزه تخصص

عامل بعدی در تعیین قیمت، تخصص یا زمینه علمی متن شما است. اصطلاحات پیچیده و علمی در پروژه شما عاملی برای تعیین قیمت‌های مختلف برای ویرایش است.

بر اساس زبان متن

ازآنجایی‌که همه ویراستاران توانایی کافی در ویرایش متن به برخی زبان‌ها را ندارند، روند کار به دست ویراستار ماهر که به زبان موردنظر مسلط است، سپرده می‌شود که در این صورت منجر به پرداخت هزینه بیشتری خواهد شد.

بر اساس زمان‌بندی

مورد بعدی در تعیین قیمت ویرایش تخصصی، زمان‌بندی است که در صورت انجام ویراستاری پروژه‌های فوری، هزینه بیشتری دریافت خواهد شد. چون ویراستاری فوری به معنای انجام کار بیشتر در مدت زمان کمتر بدون کاهش کیفیت است.

هزینه خدمات ویراستاری برای ویرایش نیتیو+بازخوانی در حالت فشرده 1.6 برابر، در حالت فشرده پلاس 1.2 برابر و در حالت آنی 2.2 برابر بیشتر از حالت عادی محاسبه می‌شود.

هزینه خدمات ویراستاری برای ویرایش نیتیو در حالت فشرده 1.6 برابر، در حالت فشرده پلاس 2 برابر و در حالت آنی 2.2 برابر بیشتر از حالت عادی محاسبه می‌شود.

هزینه خدمات ویراستاری برای ویرایش تطبیقی در حالت فشرده 1.6 برابر، در حالت فشرده پلاس 2 برابر و در حالت آنی 2.2 برابر بیشتر از حالت عادی محاسبه می‌شود.

هزینه خدمات ویراستاری برای ویرایش گرامری در حالت فشرده 1.6 برابر، در حالت فشرده پلاس 2 برابر و حالت آنی 2.2 برابر بیشتر از حالت عادی محاسبه می‌شود.

هزینه خدمات ویراستاری برای ویرایش ادبی در حالت فشرده 1.6 برابر، در حالت فشرده پلاس 2 برابر و در حالت آنی 2.2 برابر بیشتر از حالت عادی محاسبه می‌شود.

بر اساس تخفیفات

تخفیفات نیز از عوامل اثرگذار در تعیین قیمت ویرایش تخصصی است که باتوجه به زمان، نوع سفارش و وضعیت کاربر، تخفیفاتی از قبیل حجمی، پنل کاربری و گاه مناسبتی نیز به سفارش‌های ویراستاری تعلق می‌گیرد .

تایپ متون

با‌اینکه همه خدمات در بنیان بیان به‌صورت فایل ورد و تایپ‌شده در اختیار مشتری قرار می‌گیرد، اما در برخی مواقع تایپ سفارشاتی که دشواری‌هایی دارند از قبیل تایپ فرمول و ... هزینه مجزا دارد.

نوع ویرایش

انواع ویرایش‌های قابل انجام از قبیل:

ویراستاری نیتیو+بازخوانی، ویراستاری نیتیو، ویراستاری تطبیقی، ویراستاری گرامری، ویراستاری ادبی، هریک دارای هزینه‌ای مجزا هستند و مشتریان بنابر نیاز متون خود می‌توانند اقدام به ثبت سفارش کنند. ویرایش نیتیو+بازخوانی به دلیل حساسیت بالا و کیفیت فوق‌العاده با هزینه بالا و ویرایش ادبی به جهت انجام ویراستاری به زبان فارسی با کمترین هزینه‌ و البته با کیفیت تضمینی انجام می‌شود. گفتنی‌است هزینه ویراستاری در ویرایش نیتیو+بازخوانی 34 درصد بیشتر از ویرایش نیتیو محاسبه می‌شود.

اخذ مجوز چاپ کتاب

1,980,000 تومان

هزینه اخذ مجوز چاپ کتاب

شامل همه هزینه های تک تک مجوزهاست. این مجوزها عبارتند از:
  1. شابک،
  2. مجوز چاپ و انتشار کتاب (همزمان با مجوز طرح جلد)،
  3. فیپا (همزمان با دریافت اطلاعات کتابشناسی)،
  4. برگ اعلام وصول و مجوز پخش کتاب
تمام مجوزهای چاپ کتاب توسط وزارت ارشاد و کتابخانه ملی ایران صادر می شود. فقط ناشرین می توانند برای دریافت مجوزهای چاپ کتاب اقدام کنند. برخی ناشرین خدمات اخذ و دریافت مجوزهای کتاب را همراه با خدمات چاپ کتاب انجام میدهند. یعنی نمی توانید مجوزها را از یک ناشر دریافت کنید و چاپ کتاب را به ناشر یا چاپخانه دیگری دیگری بسپارید. دلیل آن هم این است که خدمات چاپ همزمان با خدمات اخذ مجوزها سود بیشتری نصیب ناشر می کند.

اما انتشارات بنیان بیان

انتشارات بنیان بیان جهت اطمینان خاطر از ارائه بهترین قیمت و خدمات انتخاب مجری بخش چاپ کتاب را در اختیار نویسنده گرامی میگذارد و اخذ مجوزهای کتاب را به صورت مستقل نیز ارائه می کند تا در صوریکه نویسنده ای بعد از دریافت مجوزها تمایل به چاپ کتاب در چاپخانه دیگری با قیمت متفاوت را داشت امکان پذیر باشد. به پیوست و در گالری تصاویر نمونه شابک، فیپا و مجوزهای کتاب گاهشمار جامع مناسبت‌های محیطزیست و منابع طبیعی ایران و جهان جهت درک بهتر فرآیند مجوزهای چاپ و نشر کتاب ارائه شده است.